Leave Your Message
010203

Kategoria e produkteve

Ne jemi një kompani profesionale e produkteve kimike që vlerësohet gjerësisht për ofrimin e lëndëve të para kimike me cilësi të lartë dhe me kosto efektive.

Rreth Nesh

Hebei Weibang Biotechnology Co., Ltd., përvoja e eksportit të produkteve kimike ka qenë 10+ vjet. Ne kemi eksportuar më shumë se 100 vende si Gjermania, Rusia, Koreja e Jugut etj. Departamenti ynë i prodhimit është themeluar zyrtarisht në 2015, deri më tani, ne kemi hedhur një themel të fortë për biznesin tonë të eksportit, dhe prodhimi ynë vjetor mund të plotësojë shumë nevojat e tona ndërkombëtare klientët.
Lexo më shumë
rreth img1
rreth img2
rreth img3
010203

Përparësitë e bashkëpunimit

index_Rich-Export-Experiencerqb
Përvojë e pasur në eksport

Me më shumë se 10 vjet përvojë në eksportin e produkteve kimike, ka hyrë me sukses në më shumë se 100 vende, duke përfshirë Gjermaninë, Rusinë, Korenë e Jugut etj.

index_Solid-production-fondationkj6
Baza e fortë e prodhimit

Departamenti i prodhimit të kompanisë është themeluar në vitin 2015 dhe zhvillon dhe zbaton në mënyrë aktive teknologjinë e avancuar të prodhimit dhe sistemin e menaxhimit.

Furnizues i produkteve kimike me cilësi të lartë
Furnizues i produkteve kimike me cilësi të lartë

I famshëm për ofrimin e lëndëve të para kimike me cilësi të lartë dhe me kosto efektive.

Lajme